Kampanie Google Ads dla e-commerce

Zwiększmy sprzedaż w Twoim e-commerce

Przestań przepalać budżet na nieskuteczne kampanie w Google. Zbudujmy razem Twoje dochodowe kampanie w Google.

Co otrzymasz w ramach usługi?

Usługa polega na zarządzaniu i optymalizacji reklam w Google, mająca na celu zwiększenie widoczności firmy, przyciągnięcie większej liczby klientów i poprawę efektywności sprzedaży online.

  • Tworzenie i optymalizację kampanii
  • Analizę słów kluczowych
  • Skuteczne śledzenie konwersji
  • Regularne konsultacje
  • Regularne raporty i analizy

Jak wygląda współpraca?

1

Podpisanie umowy

Współpraca ze mną zaczyna się od podpisania umowy, która gwarantuje pełną transparentność i jasność warunków usługi.

2

Regularne działania

Od startu umowy będę zarządzał kampaniami i optymalizował je, dbając o ich jakość oraz skuteczność.

3

Raportowanie

Otrzymasz szczegółowe raporty, dzięki którym będziesz na bieżąco z postępami Twoich kampanii.

Opinie

Jakie efekty daje moim klientom współpraca ze mną?

Jeśli masz jeszcze wątpliwości, czy Ci pomogę, to zobacz
co mówią o mnie moi klienci.

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Współpracę z Kamilem podjęliśmy pod wpływem świetnych rekomendacji ze strony jego klientów, a teraz sami polecamy go zaprzyjaźnionym firmom. Jest turbo-profesjonalny i proaktywny i chętnie rozszerzamy z nim współpracę na kolejne narzędzia i rynki, gdy sezon w branży sprzyja. Dla Jestem w bajce nie bez znaczenie jest również fakt, że Kamil jest ciekawą osobą i świetnym słuchaczem, przez co każdy wspólny status jest źródłem inspiracji.
Konrad Kacperczyk
www.jestemwbajce.pl

Często zadawane pytania

Tutaj znajdziesz najważniejsze, często zadawane pytania dotyczące usługi prowadzenia kampanii reklamowych Google Ads. Dzięki nim dowiesz się, czy aby na pewno to odpowiednia usługa dla Ciebie.

Tak, możesz określić swój miesięczny lub dzienny budżet. Będziemy pracować w ramach tego budżetu, starając się zwiększyć efektywność Twoich reklam i maksymalizować zwrot z inwestycji.

Nie, ja zajmę się wszystkim – od tworzenia i zarządzania kampanią po optymalizację i raportowanie. Twoim zadaniem jest jedynie określenie celów i budżetu.

Okres trwania umowy może się różnić i zależy od specyfiki Twojego biznesu oraz Twoich potrzeb. Szczegóły dotyczące długości umowy omówimy podczas wstępnej konsultacji.

Dostarczam regularne, miesięczne raporty, które zawierają szczegółowe informacje na temat wyników Twoich kampanii. Mogę również dostarczać raporty częściej na Twoje żądanie.

Tak, jestem do Twojej dyspozycji. Jestem dostępny pod telefonem oraz mailem, aby pomóc Ci z pytaniami i obawami dotyczącymi Twoich kampanii w dowolnym momencie.

Gotowy na kampanie, które przyniosą Twojemu sklepowi klientów?

Nie trać pieniędzy na nieskuteczne kampanie reklamowe! Skorzystaj ze współpracy ze mną i przyciągnij klientów do swojego sklepu internetowego!